سرپرست جدید کانون اصلاح و تربیت ارومیه معرفی شد

سرپرست جدید کانون اصلاح و تربیت ارومیه معرفی شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان آذربایجان غربی ،مراسم تودیع و معارفه سرپرست کانون اصلاح و تربیت با حضور جلیلی رئیس اداره ارزیابی عملکرد و بازرسی و حیدری رئیس اداره قضایی و اجرای احکام زندان های استان در کانون برگزار شد.

در این مراسم جلیلی: تغییر و چرخش در جایگاه های سازمانی برای مدیران وکارکنان را یکی از ابزارهای مدیریتی دانست و اظهار داشت: استقرار مدیران در سمت های تعریف شده، بیانگر اعمال تجارب و دیدگاههای جدید در ساختار مدیریتی محسوب می شود.

جلیلی رئیس اداره بازرسی در ادامه از زحمات سلطانی سرپرست سابق کانون اصلاح وتربیت در طول تصدی تعامل بسیارخوب با مراجع قضائی و همچنین تلاش درجهت کاهش جمعیت کیفری و اجرای برنامه ها و اعمال دقیق سیاستهای سازمانی داشتند تقدیر و تشکر نمودند. در ادامه رئیس اداره قضایی و اجرای احکام زندان های استان کار در زندانها را از مشاغل سخت دانست و از زحمات و همکاری سلطانی سرپرست کانون اصلاح و تربیت تقدیر و تشکر نمودند و همچنین انتصاب آزادی به سرپرستی کانون اصلاح وتربیت را تبریک گفتند.

جلیلی رئیس اداره بازرسی زندان های استان در پایان این مراسم با اعطای لوح سپاس ازسوی مدیرکل زندانهای استان از زحمات سلطانی درکانون اصلاح و تربیت تقدیر و حکم انتصاب آزادی سرپرست جدید کانون را ابلاغ نمود.

شایان ذکر است آزادی پیش از این سرپرستی مرکز خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج زندانهای استان را بر عهده داشتند.

لینک منبع

مطالعه کنید
نگاه ویژه به کودکان در کانون اصلاح و تربیت
قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه ها

پربازدیدها